Przyszłość SEO na Marsie?

Co nas czeka w związku ze zmianami w działaniach SEO?

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak zmieni się branża SEO w najbliższej przyszłości? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca poświęć chwilę na przeczytanie zbioru moich uwag i refleksji na temat przyszłości branży SEO. Dużo było powiedziane na temat zmian w branży SEO w najbliższej przyszłości ale czy ktoś zdał sobie trud by wybiec w przyszłość jeszcze bardziej? Odpowiedź brzmi NIE, w moim dzisiejszym tekście odważę się sięgnąć tam gdzie wzrok nie sięga.

Branża SEO w roku 2200+

Wyobraźmy sobie że jest rok 2200 ludzkość jest cywilizacją międzyplanetarną zasiedliliśmy marsa oraz jakimś cudem Jowisza a co za tym idzie ludzie chcą otwierać tam swoje małe sklepy internetowe. Z czym będzie musiał się zmierzyć specjalista od SEO w takim wypadku? Jeżeli nie znajdziemy sposobu na szybsze przesyłanie informacji między  planetami, dużą przeszkodą będzie szybkość ładowania strony. Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację: Mars przoduje w produkcji najlepszej odzieży ciążowej dla mężczyzn (oczywiście zakładamy że w roku 2200 mężczyźni  będą w stanie rodzić dzieci) niestety nasz bohater mieszka na Jowiszu, a zbliża mu się termin porodu jak w takim wypadku specjalista od SEO ma sobie poradzić  z czasem oczekiwania na wczytywanie strony? Moim zdaniem najlepszym sposobem będzie przechowywanie kilku wersji strony na Ziemi, Marsie i Jowiszu oraz ich codzienne synchronizacje.

SEO na Marsie

Jak widzicie przyszłość SEO’wca wcale nie musi być taka zła całkiem możliwe, że ja i mi podobni wyjdą obronną ręką z walki o utrzymanie pracy i klienta. Jak mówi stare przysłowie, co nas nie zabije to nas wzmocni i myślę że będzie ono coraz bardziej aktualne nie tylko w nadchodzącej przyszłości ale też w tak odległym czasie jak rok 2200.

 

PS. Głęboko wierzę że dzięki postępowi współczesnej medycyny dożyje tych czasów w zdrowiu i dobrej formię.

PS2. Radzę zacząć zaopatrywanie się w domeny typu dobrylekarzmars.pl itp itd. 🙂

, ,